bilgi@oturgit.com.tr
+0850 307 2306

Oturgit Avantajları

Oturgit Avantajları

Dur kalk yok!

Oturgit’te her el kaldıranda, her durakta durmak; yolcu toplamak için kağnı hızında ilerlemek yok.

Dön dolaş yok!

Yolunuzla alakasız; sokak sokak gezmek, dönüp dolaşmak yok. Oturgit’le en direkt güzergâhla gitmek istediğiniz noktaya ulaşırsınız.

Yer kapma yarışı yok!

Özel koltuğunuz Oturgit’te her zaman sizin için hazırdır.

Aktarma derdi yok!

Oturgit bir araçtan inip diğerine binmek, yeniden yer kapma savaşı vermek, tekrardan yakaladım kaçırdım telaşına girmek gibi sorunları hayatınızdan çıkartır.   

Bu kimdir necidir kaygısı yok!

Kullandığınız araçtaki yolcular, kişiye özel gereklilikler dışında değişmez. Oturgit’in güvenilir ve konforlu hizmetiyle; işinize istediğiniz kılık ve kıyafeti giyerek gönül rahatlığıyla gidip gelebilirsiniz.

Hijyen endişesi yok!

Oturgit araçlarının Covid 19’a karşı günlük olarak profesyoneller tarafında hijyenik temizlik ve bakımları yapılır.

Trafik stresi, benzin masrafı yok!

Mesai saati trafiğinde direksiyon başında stres yaşamadan; benzin bütçenizden çok çok daha azına, Oturgit ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Kaçırdım, yetişemedim telaşı yok!

Oturgit Aplikasyonu; servisinizin konumu ve durağınıza ulaşma zamanı hakkında size bilgilendirme mesajı atarak gecikmesiz ve telaşsız bir bekleme süreci yaşamanızı sağlar.

Kötü hizmet rahatsızlığı yok!

Oturgit araçlarında kötü kullanım, kaba hizmet ve en önemlisi kötü müzik işkencesine maruz kalmazsınız. Sürücülerimiz tarafımızca seçilen ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutan sektör profesyonellerinden oluşur. Araçlarımızın ise periyodik bakımları ve temizlik ihtiyaçların aksatılmadan gerçekleştirilir.